ÖDÜL ALAN PROJELER

Hayalimiz Benzer İş Birliği Programı’nda 2019 yılı büyük ödül kazananı, fikir kategorisinde geliştirdiği Çevre101 projesi ile SinemaTV oldu.

Sorumlu üretim ve tüketim bilincini artırmak için yola çıkılan projede, hazırlanan TV spotları ile kişileri sürdürülebilir üretim ve tüketim modellerini benimsemeye teşvik ederek sürdürülebilirliği bir yaşam biçimi haline getirmek hedeflendi.

Proje kapsamında Marmara Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden alınan istatistik veriler ile doğal kaynakların ve çevrenin korunması hakkında TV spotları oluşturuldu. Hazırlanan spotların, 4.500.000 hanenin üzerinde erişimi olan televizyon kanalları, sosyal medya araçları ve web sitesinde yayınlayarak geniş kitlelere ulaştırılması ve bireyleri bilinçlendirerek zincirleme bir reaksiyon oluşturması hedeflendi. 2019 yılından bu yana 10 kişilik bir ekiple Çevre101 projesi için çalışmalarını sürdüren SinemaTV, 2022 yılında 101 spotun tamamını yayına almış olmayı planlıyor.

Web sitesi: https://cevre101.com/

 

 

Duyurular Hayalimiz Benzer’de 2023 yılında takip edilecek fikir ve uygulama projeleri belirlendi!

Geleceğimiz için sorumluluk alan tüm şirketleri tebrik ederiz.

Şimdi sıra bir yıllık takip sürecinde...

Takip edilecek tüm projelerin başarılı bir gelişim yılı geçirmesi ve yeni projelere ilham olması dileğiyle…

Zer Hakkında 2003 yılında kurulan Zer, satın alma ve tedarik zinciri yönetiminde geniş tedarikçi ağı ve sektör uzmanlığı ile günümüzde kurumların karşılaştığı karmaşık ve çok katmanlı zorlukların ele alınmasına yardımcı olacak entegre bir çözüm ekosistemi sunuyor. Detaylı bilgi için tıklayın.