Bir Koç Topluluğu şirketi olan Zer faaliyetlerine 2003 yılında başladı. Çalışmalarını “Türkiye’nin en iyi, dünyanın ise önde gelen stratejik satın alma ve verimlilik merkezi olma” vizyonu çerçevesinde yürüten şirketimiz, kurulduğumuz günden bu yana binlerce şirketin satın alma sürecini yönetti. 15 yılı aşan satın alma deneyimimizle hem müşterilerimizin hem de tedarikçilerimizin maliyet, zaman ve iş gücünden tasarruf etmesini sağladı. Yeni uygulamalara öncülük ederek büyümeyi ve iş ortaklarımızı da büyütmeyi amaçladı.

2013 yılında, kullanıcılarına tedarik alanında stratejik çözümler sunan satın alma platformu Promena'yı da bünyesine alan Zer, Koç Topluluğu değerlerine uygun çalışma prensipleriyle adil, şeffaf ve yenilikçi bir satın alma hizmeti sunmak ve güncel ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojinin gelişimini hizmetlerimize uyarlayarak tüm paydaşlarımız için değer ve bağlılık yaratmayı hedefliyor. Sunduğu hizmetlerde inovatif yaklaşımıyla kendi teknolojisini üreten, küresel alanda rekabet edebilen bir şirket haline gelmek için ise var gücüyle çalışıyor.

www.koczer.com

Zer Hakkında Bir Koç Topluluğu şirketi olan Zer faaliyetlerine 2003 yılında başladı. Çalışmalarını “Türkiye’nin en iyi, dünyanın ise önde gelen stratejik satın alma ve verimlilik merkezi olma” vizyonu çerçevesinde yürüten şirketimiz, kurulduğumuz günden bu yana binlerce şirketin satın alma sürecini yönetti. Devamı>>>

Duyurular - Ülkemizin geleceği için sorumluluklarımız ortak, hayallerimiz benzer sloganıyla yola çıktığımız "Hayalimiz Benzer Sosyal Sorumluluk Projesi"nde ödül alan çalışmalar, 22 Ekim 2019 tarihinde Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesislerinde düzenlenen "Zer Çözüm Ortakları Zirvesi"nde açıklandı.

- Hayalimiz Benzer tanıtım filminde Zer ekibi görev aldı. Mehmet Apak, Barbaros Oruç, Meltem Sürmelihindi, Özlem Kurt, Mehmet Ali Bilmez, İldem Somyürek, Onur Çetinkaya, Gamze Denizer Acar, Yasemin Nur Yüce, Tolgahan Karaca, Manolya İyigün’e projemize verdikleri destek için yürekten teşekkür ederiz.